Jsme soukromá praxe a naším cílem je poskytovat co nejkvalitnější péči pacientům. Jsme pevně přesvědčeni, že tohoto cíle nejlépe dosáhneme v týmu, kde můžeme fungovat efektivněji a komplexněji než jako jednotliví lékaři, a tím vytváříme prostor pro zvyšování kvality. Na druhé straně chceme zachovat osobní přístup ke každému pacientovi.

Jsme jedna z prvních elektronických ordinací v České republice. To znamená, že máme fyzickou kartotéku pouze v minimálním rozsahu vyžadovaném zákonem, a většinu údajů o pacientech uchováváme pouze v elektronické podobě. Tento přístup přináší několik výhod, zejména uvolnění personálu od manipulace s kartami. Tak se můžeme více věnovat pacientům. Všechna data jsou průběžně zálohována a chráněna před zneužitím.

Od května 2018 nabízíme také cenově dostupný program rozšířených služeb.

Ordinace je výukovým pracovištěm 1. lékařské fakulty UK v Praze, můžete se zde setkat se studenty v době ordinačních hodin. S jejich přítomností v ordinaci při Vašem ošetření však nemusíte souhlasit, budeme to akceptovat.

Pokud se Vám náš přístup líbí, budeme rádi, když se o nás zmíníte i Vašim blízkým a kolegům (případně můžete psát o Vašich zkušenostech na znamylekar.cz - pro odkazy na jednotlivé lékaře klikněte prosím zde). Pokud se Vám cokoli nelíbí, prosíme, sdělte to přímo MUDr. Youngové na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Víme, že máme stále co vylepšovat. Díky!

S naším Vnitřním řádem se můžete seznámit zde.