Registrace

Zájemce prosíme, aby si nejdříve vytvořili účet v našem objednacím systému (případně vyplnili formulář v ordinaci). Jakmile na Vás přijde řada, zašleme Vám výzvu k objednání se na registrační prohlídku, můžete si poté vybrat lékaře a vyhovující termín on-line.

K tomu, abyste se mohl/a objednat on-line, nabízíme dočasnou bezplatnou účast v našem programu rozšířených služeb. Na konci Vaší bezplatné účasti Vám zašleme zálohovou fakturu. Pokud budete chtít v programu pokračovat, můžete fakturu uhradit; v opačném případě tuto zálohovou fakturu můžete ignorovat (tím Vám samozřejmě nevznikne vůči nám žádný závazek).

Pokud se Vám při zakládání účtu zobrazí chybový kód, můžete nám na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. zaslat screenshot obrazovky, na němž bude zřetelně vidět zadávané datum narození, rodné číslo, e-mail, mobilní telefon a také kód chyby. Na základě těchto informací jsme většinou schopni chybu snadno odstranit.

Jestliže se Vám nepodařilo odeslat přihlašovací formulář (ale nezobrazilo se chybové hlášení), zkuste, prosíme, proces zakládání účtu zopakovat s časovým odstupem např. jedné hodiny.

Založení účtu v objednacím systému OASYS není totéž jako registrace, naším registrovaným pacientem se stáváte až po absolvování registrační prohlídky u lékaře a po podpisu registračního lístku.

Naše webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Návštěvou stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Souhlasím